niedziela, 7 lipca 2013

Dziki Kot - geneza

Witaj, drogi czytelniku!

Po pierwsze - my, autorki tego opowiadania, dziękujemy Ci za wejście pod ten adres. Zachęcamy do przeczytania tej grupowej opowieści, która łączy w sobie cechy kryminału, powieści obyczajowej, młodzieżowej i przygodowej.

   Dziki Kot to opowiadanie, którego pomysłodawcą była TigaLioness. Ekipą prowadzącą są Wiktoria, Inga, Apollonia i właśnie Tiga.
   Historia ta opowiada o nastoletniej buntowniczce, która nie umie pogodzić się z okrucieństwem świata, więc ucieka od niego. Nie ma żadnej rodziny i przyjaciół. Jak dzika bestia, kryje się w ruinach, jest tajemnicza i kocha - a jednocześnie przeklina - swoją samotność. Z jednej strony nie chce wracać do świata, który odebrał jej wszystko, a z drugiej chce być kochana i chce być zwykłą dziewczyną, jak każda inna. Przez jej życie przeplata się wątek zemsty - ktoś depcze jej po piętach i poszukuje jej, zagraża jej życiu. Pewnego dnia o jej istnieniu dowiaduje się 17-to letni Adrian Wethley - postanawia ją odnaleźć i poznać, dowiedzieć się, dlaczego wybrała życie w cieniu. Chce jej pomóc, nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że taka pomoc wiąże się z gigantycznym zagrożeniem życia nie tylko dla niego, ale też dla rodziców i sióstr. Czy główna bohaterka pozwoli Adrianowi na to, by wkroczył do jej świata i jednak pokazał jej, że wyjście na światło dzienne nie będzie tak straszne, jeśli postawi na przyjaźń? Tego dowiesz się czytając opowiadanie.

Życzymy miłej lektury i obiecujemy zrobić wszystko, aby czytanie naszej opowieści było przyjemnością.
~Tiga, Apollonia, Inga, Wiktoria, Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz